Gwarancja, reklamacje i zwroty

Rozszerzone informacje na temat gwarancji

Formularz reklamacyjny

Zwrot zakupionego towaru:

Pamiętaj, iż masz prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny (nie dotyczy produktów na zamówienie) . Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym wszedłeś w posiadanie zamówionej u nas rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie tej rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas (LUFCIK Michał Owczarek, POW 52C, 98-300 Wieluń, biuro@e-bramy.com.pl, tel: 602 416 577) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, abyś wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Formularz odstąpienia od umowy

Naprawy pogwarancyjne:

Po upływie terminu ważności gwarancji, oferujemy korzystne finansowo opcje naprawy wszelkich szkód, które mogą wynikać z codziennego użytkowania zakupionego towaru. Wyślij nam e-mail (z możliwie dokładnym opisem wady) na adres: biuro@e-bramy.com.pl, aby uzyskać informacje o warunkach naprawy i kosztach. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość do 2 dni roboczych.

Postaramy się, aby wszelkie naprawy/renowacje zostały wykonane w możliwie najkrótszym terminie. Przybliżony czas naprawy zakupionego towaru to 7-14 dni roboczych. Jeśli jednak będziemy musieli zamówić specjalne części w celu dokończenia naprawy/renowacji, zwiększy to wymagany czas naprawy, o czym niezwłocznie poinformujemy mailowo.

Sposób załatwienia reklamacji :

Wadliwy sprzęt wraz z opisem usterki należy wysłać na adres POW 52C, 98-300 Wieluń. W przypadku wysłania do nas wadliwego sprzętu nieobjętego gwarancją producenta, firma LUFCIK – Michał Owczarek nie ponosi kosztów przesyłki.

W ciągu 14 dni naprawiony/wymieniony zegarek zostanie odesłany na wskazany w formularzu adres na koszt firmy LUFCIK Michał Owczarek.

Wszystkie kwestie nieopisane w warunkach gwarancji, będziemy rozstrzygać indywidualnie z klientem.